21 mar 2011

Jeśli można w jakiś sposób przyrównać te kobiety ..choć osobiście w to wątpię.

Marta Kaczyńska - córka prezydenta Lecha KaczyńskiegoTo Ktoś kto nie pcha się na afisz ,,a poprzez to ukazuje nam swoją naturalną skromność i pokorę wobec spraw najważniejszych ..


Ta osoba a zarazem Dama jest godna moim zdaniem miana Polki.
Jak widać to nie buta czy pycha jest motywem jej działania ale duma w dobrym tego słowa znaczeniu , w dążeniu do wyjaśnienia zawiłości tej straszliwej tragedii w której jak pamiętamy zginęli oboje Jej Rodzice a zarazem i jako para prezydencka utożsamiająca dla nas Polaków majestat najjaśniejszej Rzeczpospolitej ...

Wiemy że i Pani to czuje że jesteśmy pani tarczą a zarazem nie godząc się na ten żałosny spektakl jakiego jesteśmy od niemalże roku świadkami stajemy się także dla Pani osobiście w pewnym sensie niejako wsparciem w codziennym zmaganiu się z nieprzychylna prasą czy innymi mediami.

Pani Marto ,,jeśli Dobry Bóg pozwoli , a ja w to wierzę , "wynagrodzimy" tym wściekłym psom za każdą ich niegodziwość poczynioną tak pod Pani osobiście jak i śp. Pani Rodziców adresem ..

Tym czasem pomódlmy się za spokój dusz śp. Pary Prezydenckiej //

"Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie
a światłość Wiekuista niechaj im świeci ..
przez wszystkie wieki wieków "
Amen

Marta Kaczyńska - córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Marta Kaczyńska - córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego (© G. Mehring)
Foto :

Rywalizują o pierwsze miejsce: Marta Kaczyńska i...


Henryka Krzywonos.

Jeśli można w jakiś sposób przyrównać te kobiety ..choć osobiście w to wątpię .
Można zatem oddać swój głos jeszcze do jutra głosując w plebiscycie . Moja sympatia i tego nie ukrywam jest po stronie Pani Marty Kaczyńskiej ..

Głosowanie pod linkiem :

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/807168,wybierz-najbardziej-wplywowa-kobiete,galeria,id,t,tm.html


"Andruch" /Klub GP w Opolu /
http://andruch.blogspot.com/

1 komentarz:

  1. Uważam, że prof. Lech Kaczyński był wspaniałym prezydentem, który prowadził mądrą politykę wschodnią. Za jego prezydentury Polacy byli szanowani na Litwie, na Białorusi i Ukrainie postępowały pro-demokratyczne przemiany, a Gruzja poczuła, ze nie jest pozostawiona sama sobie. Mało tego Rosjanie w końcu poczuli, że Polska się liczy, że odbudowanie imperium nie będzie takie łatwe.

    OdpowiedzUsuń