27 lut 2013

Ks.dr hab. Dariusz Oko...w oko z Urbanem naszych czasów !

" W poniedziałkowym spektaklu ( 25-02-13 przyp."Andruch") na antenie TVP 2 - oprócz nawet nie udającego obiektywizmu Lisa - wzięli udział:

Michał Piróg, celebryta
Ilona Łepkowska, scenarzystka
Joanna Kluzik-Rostkowska, aktualnie polityk PO
Ks. dr hab. Dariusz Oko "
"Na Zachodzie koszty pewnych eksperymentów społecznych widoczne są coraz bardziej. To trochę wyścig z czasem. I każda bitwa jest ważna. A odwaga i mądrość osób takich jak ksiądz Dariusz Oko zasługują na najwyższy szacunek. Trzeba dziękować Bogu za takich kapłanów."

http://wpolityce.pl/artykuly/47948-urban-naszych-czasow-znowu-w-akcji-tak-lis-kluzik-lepkowska-i-pirog-probowali-zaszczuc-ksiedza-oko-ale-nie-dal-sie-szacunek

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do przeczytania powyższego tekstu zamieszczonego na portalu "wPolityce". Już tekst sam w sobie przybliża nam gorączkę poniedziałkowej dyskusji. Szkoda tylko , że administratorzy portalu nie pozwolili na umieszczanie komentarzy pod samym artykułem. Naprawdę wielka szkoda , bo na pewno jest o czym rozprawiać. Być może wystraszyli się czegoś bądź kogoś . Jakiegoś "obserwatora" przyglądającego się rozwojowi sytuacji z "tylnego rzędu". Ktoś złośliwy zapewne doszukiwałby się syndromu :Lisickiego , a feee. Też mam taką nadzieję , że nie grozi nam epidemia.

Poza tym wszystkim brak zapisu video z takiego spektaklu , aż strach pomyśleć jakim zwycięstwem musiał sie okryć redaktor prowadzący. Zapewne tak było , bo nie wierzę by kamerzysta był na urlopie :)..

Jeśli pomimo jak widać ewidentnej blokady ktoś jest w posiadaniu tego nagrania , uprzejmie proszę o link . Z góry serdecznie dziękuję za fatygę .


"Andruch" / z Opola /
http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz