4 cze 2013

" Oskarze" - Nie zapomnieliśmy tej zdrady !

4-czerwca 1989 - "Kontrakt Okrągłego stołu"

Niech sobie obecny pRezydęt "święci" wolność ale po "ichniemu" , mądry Polak wie co tu jest od początku tej tzw. "przemiany" - grane. Prędzej czy później i tak kiedyś to oszustwo i łajdactwo uprawiane na niespotykaną skalę , wyjdzie na światło dzienne.

Wiem jedno , że póki nie obalimy tej "republiki okrągłostołowej" nie ruszymy z żadną autentyczną sanacją naszej dogorywającej ojczyzny.W tej kwestii przedstawiciel organizacji ONR- Robert Winnicki miał rację podnosząc właśnie ten fakt jako tą , jak określił, jedną z najważniejszych spraw od której to należałoby rozpocząć bój o odzyskanie wolnej Polski ...

W następstwie tego należałoby zająć się i to począwszy od samej góry "neutralizacją" agentów wpływu działających w imieniu i na zlecenie naszych jawnych i ukrytych wrogów ...

Po "uprzątnięciu" , przynajmniej głównej sceny politycznej , kolejnym zadaniem będzie oczyszczenie innych ważnych dla żywotności państwa polskiego sektorów tzw: "trójpodziału władzy". Zaś w szczególności , przywrócenia nadrzędności praw zapisanych w polskiej Konstytucji nad masońską i libertyńską legislaturą unijną . Tak jak to uczyniły chociażby Niemcy . W razie odmowy ze strony innych zrzeszonych państw Unii zaakceptowania tego faktu , wypowiedzieć traktat z "Lizbony" . Tym samym rozpocząć stosowną procedurę wyjścia z unii politycznej pozostając tylko i wyłącznie przy zapisach z "Schengen".

Jako zwykły "Kowalski" mogę co najwyżej domniemywać jak trudne zadanie przed nami stoi , ale nie wątpię w to iż jeśli chociażby CI , których zapewne jest większość , zachcą w końcu "coś konkretnego" uczynić , żadna siła na tym padole nie będzie w stanie tych zmian zatrzymać. Módlmy się jedynie o rozsądek i mądrość polityczną dla tych , którym dane będzie przewodzić Narodowi w tych trudnych i przełomowych chwilach.

Nie mówmy że nic nie można , spójrzmy chociażby na braci Węgrów . Skoro Oni mogli to i nam się to powinno udać . Prawda jest po naszej stronie. Powierzmy naszą Ojczyznę w opiekę Najświętszej Panience . Ona da nam Moc do zmierzenia się z trudnościami na drodze ku wolności.W Imię Boże Zwyciężymy !


"Andruch" / z Opola /
http://andruch.blogspot.com/

1 komentarz:

  1. No cóż, wypada mi tylko życzyć powodzenia! Liczę, że Ruch Narodowy obudzi wreszcie te siły w społeczeństwie, które albo się marnują (czyt. wybierają PO lub PiS z racji "mniejszego zła), albo śpią w letargu (czyt. nie głosują w ogóle)

    OdpowiedzUsuń