28 paź 2016

Cenzura na Facebooku czyli poprawność polityczna w całej okazałości ,,,

Dzisiaj kierownictwo Facebooka raczyło mnie poinformować , że umieszczoną nieco wcześniej przeze mnie poezję uznaje za niestosowną i postanowiło bez mojej zgody usunąć z mojego profilu. Był to wiersz jaki swego czasu przeglądając dowolne strony www napotkałem przypadkiem w necie . To wiersz anonimowego autora a zatytułowany " Ciapaty Ahmed w Londynie" ..

Uważam ten wiersz za w pełni odpowiadający rzeczywistości . W związku z tym postanowiłem kolejny raz przedłożyć go szerokiej opinii do wglądu oczekując Państwa refleksji i ew. uwag co do zawartości tego wiersza. A to , że lewakom z "zarządu" Facebooka nie odpowiada ten typ poezji , najmniej się tym przejmuję . Zatem proszę o Państwa opinie w kwestii stosowności bądź nie stosowności tego materiału ,,poetyckiego :)

borysses
----------------------------------------
Ciapaty Ahmed w Londynie mieszka.
Głowę ci uciąć chce ten koleżka.
Ostrzy maczetę przez całe ranki.
Czyta z Koranu co lepsze wzmianki.

O tym , co zrobić ma z niewiernymi
Gdy na ulicy spotka blond w mini.
A gdy ze szkoły do domu wraca ,
bomby buduje , to jego praca .

Aż mama krzyczy : "Ahmed łobuzie"
Kiedy dynamit chowa w swej bluzie.
Mama powiada : "Poszukaj żony" .
Ale on w kozy wciąż zapatrzony.

Lecz mamy miłość jest ciągle czysta.
Bo dobry z niego jest terrorysta.
Dobrze , że Ahmed z islamistami
Nie chodzi tutaj do szkoły z nami.

źródło : https://strm.pl/e/1WRBkAWmŹródło bardzo nie bardzo, niemniej jednak, informacja prawdziwa.

Administracja Facebooka usunęła profile Marszu Niepodległości, Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego i Ruchu Narodowego. Blokuje także profile ich działaczy.

Na Facebooku nie ma już żadnej strony dużych organizacji narodowo-radykalnych z Polski. Skasowali profile z setkami tysięcy obserwujących i wielomilionowymi zasięgami. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości – 250 tys. fanów. Ruch Narodowy – 170 tys. Młodzież Wszechpolska – 80 tys – napisał na Twitterze prezes Ruchu Narodowego i poseł Robert Winnicki. W ubiegłym tygodniu zniknęły ostatnie: przywrócona Młodzieży Wszechpolskiej i czwarta już wersja strony Marszu Niepodległości – powiedział Witold Tumanowicz ze stowarzyszenia, które organizuje marsz. Cenzurując nas, tak naprawdę nas wzmacniają. Zresztą, to tylko profile. Jesteśmy wszędzie, akcje są każdego dnia. Przyszłość należy do nas! – napisał z kolei Tomasz Dorosz, zastępca kierownika głównego ONR.

Proces usuwania profili trwał przez kilka ostatnich miesięcy. Strony były usuwane, a narodowcy bezskutecznie starali się je przywrócić. Jednocześnie administratorzy zbanowali profile niektórych działaczy narodowych. Narodowcy przekonują, że żadne z publikowanych przez nich treści nie naruszały standardów FB.

Źródło: wyborcza.pl

Oto kobieta, która blokuje prawicowe treści w polskim internecieSylwia de Wydenthal


"Andruch" z Opola
/http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz