20 paź 2009

DRASIUS KEDYS - LITEWSKIM BOHATEREM NARODOWYM

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYCTWEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE.

„Marek Chrapan” marek.chrapan@hotmail.comWszystkie państwa postkomunistyczne przebywają mniej więcej podobną drogę tzw."transformacji ustrojowej", bo wszystkie "wyzwalały się" z komuny w podobny sposób i na polecenie tych samych czynników - KGB - w poszczególnych państwach reprezentowane przez odpowiedniki tej instytucji których część decydentów wchodziła we współpracę z "zachodnimi" specsłużbami organizujacymi UE. Dla "zachodu" w obliczu groźby receasji koniecznoscią stawało się zdobycie nowych rynków zbytu i taniej siły roboczej, nienawykłej do przeciwstawianiu się pracodawcom (dotychczasowa siła robocza zachodu arabi, murzyni, hindusi z kazdej sytuacji konfliktowej z pracodawca wychodzili zwycięsko argumentem o rasiźmie niezależnie od okolicznosci).


Dla tego też w państwach "wyzwalających się" powstawały pod kierownictwem komuszych specsłużb mafijne struktury "partyjne" (kliki mafijne), "rządowe" i bandyckie prawo umożliwiające grabież dóbr narodowych przy pełnej akceptacji UE korzystającej na tym.


Dotychczas zaden narod nie próbował rozpocząć walkę o wyzwolenie sie z tego upodlenia mimo pełnej świadomości o bandyckich systemach panujących w tych krajach.


Ale być może Litwa da początek :

Oto doprowadzony do ostateczności ojciec 5-letniej córki - DRASIUS KEDYS- gwałconej przy pełnej wiedzy organów państwowych, mediów itd..przez najwyższych przedstawicieli prawa, polityków, podjął samotną na razie walkę wymierzając powszechnie rozumianą sprawiedliwośc i został LITEWSKIM BOHATEREM NARODOWYM okrzyknietym przez zwykłych ludzi udzielających mu pomocy w ukrywaniu się. DRASIUSIE, JESTEŚ JUŻ BOHATEREM OBOJGA NARODÓW - DAŁEŚ PRZYKŁAD JAK WALCZYĆ Z BANDYCTWEM PAŃSTWOWYM !!!!


Jeżeli znajdziesz się w Polsce możesz na nas, Polaków, też liczyć. Kontakt przeslę na Litewskie adresy, działaj ostrożnie, moje telefony są na podsłuchu, moja poczta elektroniczna jest kontrolowana, ale znajdziemy sposób kontaktu, kontaktuj się przez zaufanych ludzi.

W Polsce bandyctwo udające "rządy" jest tego samego typu. Oto zarzuty prokuratorskie otrzymują ludzie za rozpracowanie w ramach swoich służbowych obowiązków mafijnych struktor na szczytach "rządu" mafijnej platfusokliki forsujących następną ustawę pod swoich mafiozow-"biznesmenów".


Czy może być większe bandyctwo państwowe niż tu ukazane ? - Zamiast osadzić od razu za kratami WCe "premiera" i innych politykierow uwikłanych w mafijne struktury, dymisjuje się i stawia kuriozalne zarzuty szefowi CBA o którym wszyscy wiedzą ze prowadzi bezpardonową walkę z mafijnymi strukturami.


A wszelakiego rodzaju Misiaki z tytułowym na czele dalej robią swoje - czyli od 20 lat ustanawiają, przystosowują dla siebie bandyckie prawo w powszechnym rozumieniu, grabiąc, łupiąc Naród i Kraj.


NIE RAZ PISAŁEM ŻE Z BANDYTYZMEM MOŻLIWA JEST WALKA TYLKO SPOSOBAMI BANDYCKIMI, BO TYLKO PRZED TAKIMI BANDYCI I CI ZWYKLI I CI W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH MAJĄ RESPEKT ! INNEJ DROGI NIE MA!!!


Pokazał to przykład DRASIUSA KEDYSA - BOHATERSKIEGO OBROŃCY CZŁOWIECZEŃSTWA, GODNOŚCI LUDZKIEJ. Nikt nie reagował na jego pokojową walke z bandytyzmem państwowym, nikt nie próbował nawet zastopować dalszego gwałcenia Jego dziecka, nie mówiąc już o ochronie. Ale kiedy zastrzelił zbrodniarza- prokuratora dokonującego tych zbrodniczych czynów i jego pomocnicę, pozostałych zbrodniarzy dokonujacych tych zbrodni, litewski "rząd" objął ochroną.


IDENTYCZNA SYTUACJA JEST W POLSCE I MY MUSIMY PODJĄC WALKĘ Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM, TO JEST WALKA NA ŚMIERĆ I ŻYCIE, BO TYLKO TAK MOŻEMY PRZEŻYĆ JAKO NARÓD !!!!! DO WALKI Z BANDYCTWEM !!!!!!!!!!!

Marek Chrapan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz