20 sie 2009

Byle nie było za późno..( matrix )

Ten matrix tak naprawdę się już dzieje .Ta ogólnoświatowa kolektywizacja wszystkiego co można połączyć w konsorcja i korporacje. To typowy system piramidy nad którą w konsekwencji będzie miało nadzór kilku najwyżej wtajemniczonych .

Globalizacja idzie w najlepsze .Jeszcze za czasów Busha ( jr.) utworzono wspólnotę gospodarczą z połączenia USA , Canady i Meksyku tworząc jedno ciało gospodarcze , proponując przyjęcie na całym obszarze Ameryki Półn. jednej wspólnej waluty "amer" . A wszystko to bez zgody Kongresu USA .

Na podobnej zasadzie grupa tych samych finansistów patrz. - Rockefeller , Rothschild stojący za " Komisją trójstronną " i "Bilderberg-Group" postanowiła utworzyć następną wolną strefę łącząc niezależne do tej pory kraje Europy zachodniej i środkowej w jeden twór polityczny o nazwie Unia Europejska i tu też silny nacisk kładzie się na przyjęcie przez całą grupę(27) krajów wspólnej waluty "euro" .
Czyli kolejny kołchoz na wzór tworu jakim był ZSRR . Można zaprzeczać i podobnie jak to czyni red. Żakowski wszędzie doszukiwać się chamstwa wobec tych , którzy mają tą odwagę cywilną że piszą wprost i nie lawirują nie spłycają znaczenie tego wszystkiego co wokół nas się dzieje .

To że tworzy się nowy światowy porządek (NWO) ze wszystkimi tego konsekwencjami nie jest już dla nikogo - kto ma jakie takie pojęcie o świecie - żadną rewelacją . Co najwyżej może budzić uzasadnioną obawę a wręcz trwogę przed powrotem do mrocznych czasów faszyzmu hitlerowskiego bądź komunizmu w wydaniu stalinowskim . Co światlejsi z nas twierdzą wręcz że nigdy nie ma powrotu do tego co było to "coś" co może nastąpić będzie bardziej mroczne i potworniejsze od wszystkich znanych nam przykładów z historii .

Żaden pan Żakowski bądź inny zależny od gigantów medialnych redaktor nie będzie mi wyznaczał standardów etycznych bądź moralnych gdyż to właśnie w czym wszyscy uczestniczymy - w większości przypadków pewnie nie świadomie - jest znakomicie zmanipulowaną paką informacyjną ( ala Kaszpirowski ).

W skutek bombardowania nas we wszelkich mediach tą wszechobecną polityką "miłości" i "braterstwa" Preferowania "wolności" aż do wyzwolenia w nas dzikich żądzy rozkoszy bądź posiadania wszelkich dóbr o których tylko zamarzymy . I tu jakby ci co planują nam nowy porządek na świecie osiągają swój cel . Niczym nie ograniczona chęć posiadania pozwala im zwielokrotniać zyski we wszelkich możliwych zakresach i dziedzinach handlu i usług . Najważniejsze dla nich by człowiek nie tworzył w sobie żadnych barier i ograniczeń . To wówczas pozwoli na wmówienie nam że do wszystkiego mamy prawo . Jako ludzie na nowo uformowani nie mamy żadnych barier przed szukaniem nowych doznań ( narkotyki inne używki -dopalacze ) w konsekwencji wolna miłość , seks bez ograniczeń z sodomią włącznie.
Co za utopia ..
Jak już nas wystarczająco zmiękczą "zaproponują " nam inną formę wolności "bio-chip"( wszczepiany pod skórę ) - to już prosta droga do objęcia naszej populacji całkowitą kontrolą .

Wszelkie transakcje finansowe , wpłaty -wypłaty z naszego konta , ubezpieczenia zdrowotne , zakupy bądź korzystanie z wszelkich usług będzie wyłącznie realizowane poprzez właśnie ten BIO-CHIP. To zresztą już się dzieje . Stąd nie ma już podstaw do tego by w to wątpić . Będą mieć to o czym naprawdę mażą ci z samej góry tej piramidy - jednym posunięciem mogą niewygodne dla systemu jednostki "uciszyć" .

Jak się okazuje tylko "garstka ludzi wtajemniczonych" wie tak naprawdę jaki horror zagraża naszej planecie a przede wszystkim wolnemu rodzajowi ludzkiemu .

Do niedawna wszelkie sprawy z tym związane nie mogły i nie były nigdzie w żadnych mediach podawane do publicznej wiadomości tym bardziej komentowane . Nie można również wykluczyć że zamierzenia działań kneblujących nam usta a opisane w artykułach do których linki znajdujemy pod tekstem są jedną z wielu form nacisku na media .

Tu chodzi o straszliwe pieniądze , niewyobrażalną kwotę ..
Ci bankierzy nie cofną się przed żadną przeszkodą .Jak wcześniej pokazuje historia nawet senat USA musiał skapitulować w 1913 roku wprowadzono cichaczem ustawę powołującą na nowo "Bank Centralny USA" czyli Bank Rezerw Federalnych (FED) który to od tej pory pożyczą na procent rządowi USA pieniądze pomimo tego że konstytucja USA gwarantuje wyłączność bicia pieniądza przez mennice rządowe bez żadnego zadłużania się w postaci procentu .

To dowód że ci bankierzy ( D.Rockefeller, J.P.Morgan, Warburg , Rothschild ) obecni potomkowie i spadkobiercy idei mieli i mają bezpośredni wpływ na to co się w gospodarce działo wówczas - odpowiadają również za kryzysy z tym z 1929 roku włącznie ) a także na obecne szybko zachodzące zmiany .

Wpływ bankierów był i jest do tej pory tak silny na obie Izby Kongresu USA że wbrew wszelkim zaleceniom światłych kongresmenów nawołujących do odwołania tej pogrążającej co rusz gospodarkę USA w recesji ustawy z 1913 roku - nie wiele można zrobić .

Czy to wszystko o czym tu napisałem jest prawdą ?
David Icke , Aaron Russo
i wielu innych znających bliżej temat twierdzą że tak. Skorzystajcie z YouTube ( http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0 ) - to kopalnia wiedzy.

Nie mam żadnej wątpliwości że "Bilderberg-Club" i związane z nim zagrożenia istnieją naprawdę . W związku z tym nie mam powodów do tego by wątpić w to wszystko bądź zaprzeczać oczywistym faktom . Choć jak wiemy jest ich niewiele za to są tak mocne że aż trudne do ukrycia . Czując się jeszcze człowiekiem wolnym wobec tej koszmarnej perspektywy nie mogę milczeć !

pozdrawiam
.................................................
polecam też inne źródła :
Stanisław Krajski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz