7 lut 2010

List do władz PiS. Nam też zależy, może nawet bardziej.

Nam też zależy, może nawet bardziej.

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia Blogmedia24.pl w imieniu użytkowników naszego portalu www.blogmedia24.pl zwraca się do Państwa , odpowiedzialnych w partii Prawo i Sprawiedliwość za realizację programu i przygotowanie do wyborów prezydenckich i samorządowych, o poważne rozważenie problemów sygnalizowanych przez Waszych potencjalnych wyborców lub elektorat partii PiS.

Zapraszamy do zapoznania się z dyskusją , jaka wywiązała się, oraz z uwagami, jakie są zgłaszane przez Wasz potencjalny elektorat , na naszym portalu pod tekstami :

http://blogmedia24.pl/node/24421 , http://blogmedia24.pl/node/24461 i http://blogmedia24.pl/node/18163

"Osobiście oczekuję od PiS-u czegoś więcej niż przyzwoitych programów dla Polski. Oczekuję nowego tonu, który zabrzmi i dotrze do milionów Polaków. I ich przekona, że warto pójść głosować na PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ. " (cyt. z wpisu - Kisiel )

"Chcemy wreszcie partii, która zabierze się do pracy, a nie będzie żyła z diet poselskich i radnych."(cyt. z wpisu -Maryla)

Takie i inne jeszcze uwagi, jak również deklaracje pomocy, można przeczytać na naszej witrynie „ Blogmedia24.pl”, wszystkie one kierowane są pod Waszym adresem .

W naszej dyskusji przewija się zaniepokojenie tym, że atywność polityków PiSu sprowadza się najczęściej wyłącznie do deklaracji i działań pozorowanych. Nie ukrywamy, ze stan obecny nie jest dla nas zadowalajacy.

Nie akceptujemy modelu funkcjonowania partii opartego na nagradzaniu działaczy za "zasługi", tzn. polegającego na dawaniu miejsca mandatowego na liście osobom niezależnie od tego, czy pochodzą z danego terenu czy nie. Przypomina to dawny, peerelowski zwyczaj przywożenia kandydatów w teczkach i budzi niechęć wyborców oraz lokalnych działaczy. Jest oznaką przedmiotowego traktowania wpólnot lokalnych, nieufności wobec nich, a może nawet arogancji ośrodka kierowniczego partii na zasadzie - "my na górze wiemy lepiej, co jest dla was dobre".

Tak powołani prezesi i posłowie poszczególnych okręgów nie czują najczęściej związku z terenem, który powinni reprezentować, a to z kolei wpływa na pogorszenie notowań PiSu. Wiele osób zgłasza brak jakiejkolwiek aktywności posłów i działaczy PiS w terenie pomiędzy okresami wyborczymi.

Sygnalizujemy istnienie olbrzymiego potencjału intelektualnego, jaki drzemie w społeczeństwie. Potencjał ten można wykorzystać np. za pośrednictwem internetu do opiniowania i poprawiania koncepcji programowych, organizacyjnych i pijarowych powstających w sztabie PiS.

PiS liczy dziś ponad 20 tysięcy członków. Czy to wystarczy, aby wygrać wybory? Czy osoby odpowiedzialne w partii wyciągnęły właściwe wnioski z ostatniej porażki wyborczej?

Przeciwnik nie śpi, przystąpił do pracy nad przygotowaniem kolejnej akcji medialnej i zaplecza, jak w akcji " Zmień kraj. Idź na wybory" (http://www.pkpplewiatan.pl/upload/File/2008_10/wybory_web.pdf) i innych sponsorowanych przez firmy medialne , a wspierane przez organizacje pozarządowe finansowane ze środków zagranicznych (http://www.razem89.pl/).

Czas pracuje na niekorzyść Polski, państwo jest demontowane każdego dnia. Obawiamy się, że za chwilę mogą przestać istnieć struktury państwa polskiego, że własność tworzona przez pokolenia Polaków zostanie do cna rozgrabiona.

Oczekujemy działań, do których podjęcia otrzymaliście od nas Państwo mandat w wyborach 2007 roku.

I oferujemy naszą bezpartyjną pomoc.

Z poważaniem

Prezes Zarządu
Elżbieta Szmidtwysłane na adresy :

biuro.prezydialne@pis.org.pl
jaroslaw.kaczynski@sejm.pl
adam.lipinski@sejm.pl
przemyslaw.gosiewski@sejm.pl
marek.kuchcinski@sejm.pl
aleksandra.natalli-swiat@sejm.pl
zbigniew.ziobro@sejm.pl
grazyna.gesicka@sejm.pl


źródło : www.Blogmedia24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz