7 kwi 2010

JAK OBALIĆ AMERYKĘ - Jurij Bezmienow [KGB]

JAK OBALIĆ AMERYKĘ - i nie tylko !

mówi Jurij BezmienowWystarczy odetkać uszy , oczy i patrzeć , nie ma w tym żadnej tajemnicy . Nie ma to nic wspólnego ze szpiegostwem , wiem że wywiad , szpiegostwo wygląda bardziej romantycznie i przynosi większe zyski od reklamodawców dlatego zapewne wasi hollywoodcy producenci są tak zakręceni na punkcie filmów w stylu Jemsa Bonda . W rzeczywistości szpiegowanie to nie jest zajęcie , któremu KGB poświęca najwięcej uwagi , zarówno moim zdaniem jak i zdaniem podobnych mi rangą uciekinierów , zaledwie 15 % czasu pieniędzy oraz zasobów ludzkich przeznacza się do realizowania celów wywiadów , pozostałe 85 % służy nadzorowaniu powolnego procesu nazywanego przez nas przewrotem ideologicznym albo strategią małych kroków lub wojną ideologiczną . Oznacza on plan zmiany sposobu postrzegania rzeczywistości przez każdego Amerykanina do tego stopnia że mimo dostępu do informacji , żaden z nich nie będzie w stanie wyciągnąć rozsądnych wniosków w sprawach dotyczących obrony ich samych ich rodzin , społeczeństwa i kraju . Jest to potężny i bardzo powolny proces prania mózgów dzielący się na cztery podstawowe etapy :

1 - Demoralizacja

Pierwszym jest faza demoralizacji , zajmująca od 15-20 lat . Dlaczego tyle ? Ponieważ tyle czasu zabiera wyedukowanie jednego pokolenia studentów we wrogim kraju , wystawionych na ideologię wroga. Innymi słowy ; marksizm i leninizm jest zaszczepiany w młodych umysłach co najmniej trzech pokoleń amerykańskich studentów ., nie będąc przy tym podważanym czy równoważonym przez podstawowe wartości amerykanizmu czy amerykańskiego patriotyzmu . W rezultacie większość studentów , którzy ukończyli naukę w latach 60-tych (XX w) zajmuje kluczowe stanowiska w rządzie , służbach publicznych , biznesie , massmediach oraz edukacji , jesteście na nich skazani , nie możecie się ich pozbyć . Oni zostali skażeni i zaprogramowani na myślenie w konkretny sposób i reagowanie na pewne bodźce zgodnie z określonymi wzorcami. Nie możecie zmienić ich umysłów . Nawet jeśli skonfrontujecie ich z prawdziwymi informacjami , nawet jeśli udowodni się że białe jest białe a czarne jest czarne i tak nie będziecie w stanie zmienić ich podstawowego sposobu postrzegania oraz logiki zgodnie z którą się zachowują . Ów proces demoralizacji już się dokonał i jest nieodwracalny . Ażeby usunąć tych ludzi ze społeczeństwa , musielibyście poświęcić kolejne 15 albo 20 lat na wykształcenie nowego pokolenia , nastawionego patriotyczne i hołdującego zdrowemu rozsądkowi, które działało by w interesie społeczeństwa amerykańskiego .

[Czy ci ludzie , którzy jak pan twierdzi zostali zaprogramowani i podstawieni , zaś obecnie sprzyjają otwarciu na sowiecką ideologię , byliby przerażeni dokonującą się w ZSRR eksterminacją ? ]

Na pewno większość z nich tak . Powodem będzie po prostu psychiczny szok , którego doświadczą gdy w przyszłości zobaczą jak w praktyce wygląda wspaniałe społeczeństwo oparte na społecznej sprawiedliwości i równości . Reakcją będzie oczywiście oburzenie i frustracja . Reżim marksistowsko - leninowski , nie toleruje takich ludzi i naturalnie zostaną zaliczeni w poczet dysydentów . W przyszłych marksistowsko-leninowskich Stanach Zjednoczonych nie będzie miejsca dla dysydentów . Takich co w USA pełniłby rolę dysydenta albo człowiek krytykujący Pentagon może być popularny jak Daniel Elzberg , lub obrzydliwie bogaty jak Jane Fonda . W przyszłym ustroju tacy ludzie zostaliby zmiażdżeni jak chrabąszcze i nikt nie maiłby zamiaru płacić im za ich szlachetne idee powszechnej równości . Oni tego nie rozumieją a poznanie tej prawdy byłoby dla nich oczywiście wielkim szokiem . Proces demoralizacji dokonujący się w USA w zasadzie zakończył się już powodzeniem , spoglądając na ostatnich 25 lat , można powiedzieć że sukces przerósł oczekiwania , ponieważ demoralizacja objęła sfery o których wcześniej nie śniło się nawet tow. Andropowowi i jego ekspertom. Większość tej pracy wykonali sami amerykanie dla amerykanów . A stało się tak za sprawą braku moralnych standardów . Jak wcześniej wspomniałem , dostęp do informacji przestał już cokolwiek znaczyć , bowiem osoba zdemoralizowana nie będzie w stanie ich docenić i przestanie przywiązywać wagę do faktów. Nawet jeżeli zostałaby zalana strumieniem potwierdzonych informacji , dokumentów obrazów . Albo gdyby została zabrana siłą do ZSRR , gdzie pokazano by jej obozy zagłady , nie byłaby w stanie uwierzyć aż do chwili gdy ktoś kopnąłby ją w jej tłusty tyłek , jednak nie wcześniej . na tym właśnie polega tragizm sytuacji ludzi zdemoralizowanych . Zasadniczo USA ugrzęzła w demoralizacji. Nawet jeśli w tej chwili zacząłby pan kształcić nowe pokolenie amerykanów , rozwiązanie węzła zideologizowanego postrzegania rzeczywistości oraz przywrócenia normalności i patriotyzmu zajmie panu od 15 do 20 lat , następną fazą jest :

2 - destabilizacja

W tym przypadku sabotażysta nie zajmuje się pańskimi poglądami ani modelami konsumpcji , nie obchodzi go że niezdrowo się pan odżywia i staje się tłusty . Etap destabilizacji Narodu trwa zaledwie od 2 - 5 lat. W tym czasie na celowniku znajduje się gospodarka , polityka zagraniczna oraz obronność kraju . Wpływ ideologii marksizmu jest szczególnie widoczny w tak decydujących dziedzinach jak obrona i gospodarka . Jeszcze 14 lat temu gdy przybyłem do tego zakątka świata nie uwierzyłbym że proces ten będzie przebiegał tak szybko . Następną fazą jest

3 - Kryzys

6 tygodni wystarczy aby przywieść państwo na skraj kryzysu , co obserwujemy obecnie w Ameryce Środkowej .
Potem zaś następuje poprzedzony dużymi zmianami w strukturze władzy i ekonomi tzw.

4 - okres normalizacji

Okres normalizacji , który może trwać długo. Normalizacja jest cynicznym terminem stworzonym przez sowiecką propagandę . Gdy sowieckie czołgi wjechały do Czechosłowacji w 1968 , tow. Breżniew powiedział : " teraz sytuacja w bratniej Czechosłowacji została znormalizowana " .

Taki los czeka Stany Zjednoczone jeśli pozwolicie tym kreatynom doprowadzić wasz kraj do kryzysu obietnicami wszelkich dóbr i nastaniem raju na ziemi . Destabilizowaniem waszej gospodarki . Zniszczeniem wartości stojących za konkurencją wolnorynkową i stanowieniem w Waszyngtonie Rządów "wielkiego brata " z ludźmi pokroju Waltera Mondela w roli dobrotliwego dyktatora . Człowiek ten obieca wam więcej niż będzie w stanie dotrzymać . Pojedzie do Moskwy aby pokłonić się nowemu pokoleniu sowieckich zbrodniarzy i stworzyć fałszywe wyrażenie , że to on kontroluje sytuację. Tymczasem sytuacja w dramatyczny sposób wymknęła się spod kontroli . Amerykańscy politycy , media oraz system szkolnictwa produkują kolejne pokolenia przekonane że żyją w czasach pokoju . Jest to błąd . USA są w stanie wojny . Nie wypowiedzianej wojny totalnej , toczonej przeciwko podstawowym wartościom i fundamentom , na jakich opiera się amerykański ustrój. Inicjatorem tej wojny nie jest oczywiście tow. Andropow , stoi za nią system jakkolwiek to by nie zabrzmiało ; światowy system komunistyczny , światowy spisek komunistyczny , nie obchodzi mnie czy kogoś moje słowa przerażają czy też nie , jeśli dotychczas nie poczuliście przerażenia , nic was już nie przerazi . Nie musicie wpadać w paranoiczny strach , w przeciwieństwie do mnie zostało wam jeszcze kilka lat życia na to aby obudzić się i obronić Stany Zjednocz one . Jedna bomba zegarowa już tyka . Z każdą sekundą jesteście bliżej katastrofy . Ja uciekłem do was, wy nie ma cie już dokąd uciec. Chyba że na Antarktydę do pingwinów , bo to ostatni wolny kontynent .

[ Co w takim razie powinniśmy robić , jakiej rady mógłby nam pan udzielić ? ]

Pierwsza rzecz jaka przychodzi mi na myśl , to konieczność podjęcia przez Naród wysiłków w celu po pierwsze :

- kształcenia ludzi w duchu prawdziwego patriotyzmu ,
- uzmysłowienia ludziom realności zagrożenia jakim jest socjalizm , komunizm i sowiecki model państwa dobrobytu .

Jeśli ludzie zignorują to zagrożenie , nic już nie uratuje Stanów Zjednoczonych . Będziecie musieli pożegnać się z wolnością . Włącznie z prawami homoseksualistów czy osób osadzonych w zakładach karnych . Wszystkie te prawa znikną , wyparują w ciągu pięciu sekund a razem z nimi wasz tak ceniony styl życia . Rzecz w tym że przynajmniej część społeczeństwa amerykańskiego jest świadoma że zagrożenie jest realne . Ludzie ci powinni zmusić rząd , nie mówię w tej chwili o wysyłaniu listów , podpisywaniu petycji , czy innych tego typu szlachetnych działaniach , mówię o wymuszeniu na rządzie Stanów Zjednoczonych aby zaprzestał wspieranie komunizmu . Wszystkie inne problemy są drugorzędne .wobec powstrzymania sowieckiego kompleksu wojskowo - przemysłowego przed zniszczeniem reszty wolnego świata . Recepta jest bardzo prosta .

Żadnych kredytów , żadnej technologii , żadnych pieniędzy , żadnego politycznego i dyplomatycznego poparcia . Naturalnie żadnych takich idiotyzmów jak zakup zboża od ZSRR .

Ludzie sowieccy , 270 mln sowietów będą wam dozgonnie wdzięczni , jeżeli przestaniecie wspierać klikę morderców zasiadających na kremlu , których to prez. Reagan w słowach pełnych szacunku nazywa rządem . Oni nie potrafią rządzi ć niczym a już najmniej tak złożoną dziedziną jak sowiecka gospodarka. W zasadzie są dwie bardzo proste odpowiedzi czy rozwiązania , tym niemniej to jedyne rozwiązania . Dokształcić się i spróbować zrozumieć co się dzieje wokół nas . Nie żyjecie w czasach pokoju , jesteście w stanie wojny i macie bardzo mało czasu na to aby się uratować . Zwłaszcza gdy mówimy o młodym pokoleniu , to nie jest czas na beztroskie pląsy w rytmie muzyki dysko . Katastrofa przyjdzie bardzo szybko , jak pstryknięcie palców , nagle . Jeżeli mówimy o kapitalistach i bogatych biznesmenach , myślę że kręcą powróż na własną szyję . Jeżeli się nie otrząsną z szaleńczej żądzy zysku dla której zdolni są ubić interes z każdym , nawet z takim potworem jak sowiecki komunizm , to wkrótce będą modlić się o śmierć , lecz zamiast tego zostaną wysyłani na Alaskę do pracy aby tam zarządzać przemysłem niewolników . To wszystko jest realne , wiem , że brzmi nieprzyjemnie . Amerykanie nie lubią słuchać rzeczy nieprzyjemnych , ale nie po to uciekłem aby snuć kolejną idiotyczną opowiastkę szpiegowską w stylu James'a Bonda . Odłóżmy na bok te szpiegowskie historyjki . Mówimy tu o przetrwaniu . To kwestia przetrwania tego ustroju . Zapytacie dla czego mi na tym zależy ? Ponieważ jak mówiłem znalazłem się w waszej łodzi i jeśli pójdziecie na dno to ja razem z wami , ponieważ nie ma już na naszej planecie miejsca do którego można by stąd uciec .

Była to rozmowa z Jurijem Bezmienowem byłym propagandzistą KGB .

Źródło : http://www.youtube.com/watch?v=G7cXH3pgW1M&feature=related


JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO
Jak przeprowadzić taki proces ,opowiada o tym były pracownik KGB Jurij Bezmienow ..


źródło : http://www.youtube.com/watch?v=Ya9HtG2UGkk&feature=player_embedded

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz