23 kwi 2010

W imię Boże - powstań Polsko do dzieła ..


Tak trzymać ..niedowiarków do "szeregu" nie czas na dziwy czy łkanie po kątach . Mamy zadanie przed sobą każdy na swoim wyznaczonym przez życie miejscu . Nie oglądajmy się na nikogo tylko bierzmy się każdy tam gdzie jest , do tego co jest do zrobienia . Tym co nie wierzą jeszcze , pokażmy własnym przykładem że można ..

Nie takie przeszkody stawiano przed naszym Narodem ...
A podnieśliśmy się z klęczek i dołączyliśmy do reszty krajów Europy i świata ...

Dziś historia postawiła przed nami wszystkimi kolejne trudne zadanie . Po najeździe "Hunów" czy "Barbarów" też trudno było narodom się podnieść . Ta dzicz równała z ziemią , paliła , mordowała i obracała w perzynę całe miasta i osady...

Wiem że to nie te czasy i "narzędzia" też inne ale spustoszenia nie mniejsze choć na pierwszy rzut oka dla postronnego obserwatora nic "takiego" się nie dzieje. Jakież to złudne bo sprytnie maskowane.

Dopiero jak się zagłębimy w całość i zajrzymy do "środka" widać że wnętrze jest puste a całość podtrzymują liche rusztowania ..Na zewnątrz zaś stoją wierzyciele i napominają że czas spłaty upłynął bądź lada dzień upłynie.

Jak okiem sięgnąć wszędzie obce manufaktury nad którymi powiewają nie polskie proporce ..Miast należnej dywidendy( podatku) uśmiechają się chytrze przesyłając nam czułe pozdrowienia "poklepując" nas współczując za razem ale to wszystko . Prawdziwy zysk wysyłają do swoich macierzystych firm hen za Ren czy Kanał La Manche ..Bądź nawet za Ocean .,.Najczęściej zaś do "rajów podatkowych" np na Kajmanach.

To tylko część z całego szeregu poczynań naszych miejscowych "władców" ..Dla nich najważniejsze by z owej już niemalże pustej wydmuszki jaką jest nasz świecący pustkami Skarb Państwa ..wyskrobać na tyle by dla nich jeszcze starczyło ..

Reszta się nie liczy ...W zgodzie z maksymą po nas choćby potop ..

Należałoby wspomnieć o ewidentnych czystkach w sferze moralnej i duchowej ..One są straszne i trudne do odwrócenia . Na to trzeba jednego bądź kilku pokoleń by odbudować to co utracono w ciągu trwania III RP czyli 20 lat działalności "Michnikowszczyzny" ...

Zwieńczeniem tej "działalności" była ta straszna śmierć pod Smoleńskiem ..I tak by powstał "plon" ziarno musi obumrzeć ..Wierzę i ja w to głęboko że będzie to zaczynem do odrodzenia się ze zgliszcz i popiołów naszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej....źródło : http://picasaweb.google.pl/klubgp.opole/152KrakowPogrzeb18042010r?authkey=Gv1sRgCPGowqzW1LeYGQ

Nie lękajmy się , co najwyżej ciało mogą nam zabrać ,"Duch" jest nasz i poza ich zasięgiem ..

W imię Boże - do dzieła ..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz