30 sie 2011

List otwarty ...( do władz PiS )

Poniższy tekst zamieszczam tym samym upubliczniam za zgodą i na wyraźną prośbę pani Marty Święcickiej - przewodniczącej Klubu "Gazety Polskiej" w Gliwicach ...

Wtorek, 30 Sierpień 2011

WYBORY do Sejmu i Senatu RP 2011


Gliwice, 28 sierpnia 2011 r.

List otwarty

Pan Ryszard Kapuściński

Prezes Klubów Gazety Polskiej

Szanowny Panie Prezesie

Piszę na prośbę klubowiczów z wielu miast Polski. Zdumieni i zasmuceni są brakiem zaproszenia na Konwencję PiS 20 sierpnia w Warszawie. Wtedy wiele różnych ugrupowań podpisało porozumienie wyborcze. Brak naszej obecności to nie przypadek i nie przeoczenie. Tego nietaktu nie naprawiono przy okazji następnej konwencji we Wrocławiu 27 sierpnia – Premier nie wspomniał jednym słowem o klubach, wymienił wszak i słusznie, stowarzyszenia wspierające. Ciekawi jesteśmy kto nas skreślił. Czy Premier Jarosław Kaczyński zauważył tą niezręczność?

Jarosław Kaczyński był gościem na naszym Zjeździe pod Piotrkowem Trybunalskim. Mówił wspaniałe słowa również o nas. Nie dopuszczamy myśli, że teraz o nas zapomniał. Spotykaliśmy się z nim wiele razy i zawsze miał do nas stosunek bardzo pozytywny.

Wiemy, że Premier jest bardzo zapracowany. Jego program dnia, działalność, wystąpienia przygotowuje sztab ludzi mu oddanych. Czyżby uznano za pewnik, że kluby GP i tak są zawsze wierne PiS-owi i nie trzeba o nie zabiegać?

Może partyjni „pisowcy” boją się konkurencji organizacji społecznych, czyli nas bezpartyjnych, bezpłatnych zbieraczy podpisów na listy PiS, pozyskujących i zjednujących wyborców, kandydatów do prac w komisjach i na mężów zaufania, inicjatorów i uczestników Mszy św. w intencji ś.p. Prezydenta i wszystkich ofiar Smoleńska?

Wspieramy PiS i będziemy wspierać gdyż uważamy, że jest jedyną, najlepszą alternatywą do rządzenia w Polsce, ale czy PiS-owi jesteśmy jeszcze potrzebni?

Proszę o bezpośrednie powiadomienie Prezesa Jarosława Kaczyńskiego o naszych odczuciach.

Z wyrazami szacunku

płk lek. med. Jan Święcicki


Gliwicki Klub
Gazety Polskiej"Andruch" /Klub GP w Opolu /
http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz