15 sie 2011

Witaj w POlskim "Raju" ...wybory 2011.

Prawdziwe oblicze ...PO

A Ty właśnie nie bądź kolejny już raz "mądry ale po szkodzie" i "oddaj głos" na Tych co wiernie służyli i nadal służyć będą radą i staną w obronie gdy nadejdzie i taka chwila - nie będą szczędzić także i własnej krwi , gdy inni obcy , naszą Matkę-Ojczyznę bezlitośnie "tarmoszą" , każdego niemalże dnia grabiąc i plądrując co tylko pochwycą w swoje chciwe łapska..

Naszych współbraci lekką ręką oddając w przysłowiowy "jasyr" obcym korporacjom i biznesom niewiadomego pochodzenia ..Ci zaś płacą im jałmużnę nie mającą nic wspólnego z realnym wynagrodzeniem jakie za podobną pracę uzyskują pracownicy w innych częściach "Eurolandu"...

Chyba nie tędy droga do dobrobytu , to nie ten scenariusz mieli na myśli Ci co zakładali pierwszą "Solidarność" ..Pani Ania Walentynowicz , państwo Gwiazdowie , Krzysztof Wyszkowski czy inni nie wymienieni z nazwiska działacze tamtego sierpnia 1980 roku ..

Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym co władają niemalże od lat 4 naszą Ojczyzną . Prawdę mówiąc dokonania ich są "imponujące" jeśli chodzi o destrukcję i to niemalże w każdej dziedzinie -sektorze "naszej" ( czy aby polskiej ) gospodarki ..Nie wspominając już o służbie zdrowia , ubezpieczeniach społecznych , obronności itd..Czy po tym tak okropnym czasie rządów tych hien w "ludzkich skórach" można mieć jeszcze jakieś wątpliwości jakie to kolejne scenariusze czy rozwiązania mogą nam "zaoferować" w najbliższej przyszłości?

Jak wiadomo droga "Węgierska" ich nie interesuje ..zatem czeka nas powtórka z Grecji bądź inne rozwiązanie w stylu Ameryki Południowej ..

Czy zatem jest jakieś inne wyjście z tego impasu ..? Osobiście jestem przekonany że nie ma sytuacji bez wyjścia , rzecz w tym czy w odpowiedniej liczbie zdecydujemy się na ten inny wariant..

Najbliższe wybory pokażą czy tak się stanie , czy też pójdziemy na dno ...


"Andruch" /Klub GP w Opolu /
http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz