25 lis 2012

Tow.Szmaciak kontra NICEK ..

Platforma Obywatelska a myślozbrodnia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Dzięki uprzejmości grypy ITI (TVN) moje poprzednie konto zostało skasowane, powyższy film uzbierał na nim ponad 35 tysięcy oglądnięć. Chciałbym odrobić ten wynik, pomożecie?"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[autor: ]

" Czy nie rozumiesz , że cała przeszłość, poczynając już od dnia wczorajszego , jest systematycznie niszczona? Jeśli cokolwiek z niej przetrwało , to jedynie garść niemych przedmiotów, takich jak ten kawał szkła. Już dziś nie wiemy właściwie nic o Rewolucji i czasach ją poprzedzających . Każdy dokument zniszczono lub sfałszowano , każdą książkę napisano od nowa, każdy obraz przemalowano , zmieniono nazwy wszystkich pomników , ulic , budynków , przerobiono daty. Proces ten trwa co dzień i w każdej minucie.

Zatrzymano historię .Istnieje tylko nieograniczona teraźniejszość, w której Partia zawsze ma rację. Wiem, że fałszuje się przeszłość, ale nie potrafiłbym tego udowodnić, nawet w przypadku fałszerstw, których sam dokonałem. Nie zostają żadne ślady. Jedynym świadectwem jest moja pamięć, ale czy oprócz mnie ktoś jeszcze pamięta prawdę ? "

George Orwell
1984

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To jeden z komentarzy na jakie natrafiłem pod tym filmem ["YouTube"] :

" kadry z filmu 1984 - wspaniale to zmontowales ! No i mamy budowniczych nowego porzadku swiata - swiata bez Boga i wartosci chrzescijanskich - satanistycznego swiata bestii kontrolujacej ludzkosc i jej? myslenie ; swiata gdzie Polacy maja byc pozbawieni godnosci i byc tylko tzw,polactwem- polaczkami . popaganda 3RP zrobila z obywateli baranow glosujacych na wlasnych wrogow i ciemiezycieli antypolskich, .Udalo im sie wmowic Polakom ,ze sa czyms gorszym od innych narodow.
"machina37"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Moja odpowiedź na ten apel może być tylko jedna . Otóż , zgadzam się z autorem w całej rozciągłości zatem przekazuję ten znakomity materiał dalej i zamieszczę Go wszędzie tam gdzie tylko to będzie możliwe. Począwszy od swego macierzystego blogu .

Swoją drogą kilka dni temu przeglądając sieć natknąłem się na stado "ujadające" w niebo głosy z powodu pewnego nieco innego tekstu , który ukazał się na blogu "Nicka" (Artura Nicponia), a który to w chwili obecnej jest niedostępny. Jak twierdzi sam autor , jego "blogasek" padł najprawdopodobniej pod ciosami "hackerów".Odsyłam zatem do treści artykułów jakie ukazały się w tym "temacie" , na łamach "GazWyb" , do których linki zamieszczam poniżej. Wiem , wiem ,,,

- Działacz PiS: Czy strzelać do Tuska? Szef PiS w Oleśnicy: To nic takiego
- "Żydzi wypier...ać" i jak zrobić broń. Blog działacza PiS
- "Kaczyński: Nicpoń zostanie zawieszony w prawach członka PiS"

Po zapoznaniu się względnie z powyższym tekstem doszedłem do wniosku , że mamy do tu czynienia ze sprytnie skonstruowaną próbą odreagowania na kolejną już wydmuszkę medialna jaką ostatnimi dniami zafundowała nam prawdopodobnie sama agencja ABW. Okazało się , że cała ta hipoteza potencjalnego "zamachu" przygotowywanego przez grupę pod "wodzą" wykładowcy AR w Krakowie, upada już pod samym ciężarem argumentów , zaś cała ta niedorzeczna intryga najprawdopodobniej spreparowana została przez same "służby" , co więcej , okazała się przy tym nad zbyt żenująco prostacką próbą odwrócenia uwagi od kolejnej z kolei gafy , jaką popełnił rząd "jaśnie panującego nam doncia-kłamczucha".

A tu niczym na zawołanie jest ! "Terrorysta" i zarazem "faszysta" do tego "antysemita" i działacz PiS w jednej osobie . Przy tym skrajny-prawicowiec , vice-przew. Klubu Gazety Polskiej ... Toż to niczym trafienie mln w TOTO-LOTKU ,,,

Takiej okazji się nie przepuszcza , toteż i nie przepuścili "artyści" z "czerskiej", "wiertniczej" także i "Salon24" nie zawiódł . Co więcej ponoć sam "jaśnie panujący nam doncio-kłamczuch" miał się osobiście zapoznać z owym "zagrożeniem" czyli: podburzaniem do "obalenia siłą" dotychczasowego porządku publicznego i politycznego w III RP.

A jakże , przeczytajcie Państwo sami jakie też "straszne" rzeczy wypisuje sam "Nicek" (Artur M. Nicpoń):

Artur Nicpoń
Fot. pis.olesnica.pl

Zbrój się kto może ?

„Ja sobie ten mój blogasek piszę w sumie z jednej przyczyny. Oczywiście poza tą jego funkcją, że ja jestem ogólnie ciekawy ludzi i lubię z ludźmi gadać. Ta przyczyna to przygotowanie jak największej liczby ludzi na to, co moim zdaniem nieuchronne.

Moim zdaniem i to chyba wszyscy wiedzą, idzie na zwarcie i to na takie zwarcie, że krew będzie tryskać.

Bo to się nie uda tak zrobić, żeby Polaków po 22 latach NEPu zagnać do łagrów.

Polacy mogli, wychodząc z komunistycznej biedy i rzeczywistości opakowania zastępczego, odpuścić komuchom ich zbrodnie, złodziejstwo i służalczość wobec Kremla. I całe to ich skurwysyństwo, za które oni po prostu powinni wisieć. Tysiącami. Odpuścili im, bo byli głodni świata, a ten świat się właśnie otworzył.

Polaków przekonywano, przez te 22 lata, żeby się szczególnie nie interesowali polityką (poza tresurą, której byli poddawani przez michnikowszczyznę i resztę tej bandy, by reagowali odpowiednimi odruchami na pokazywane obrazki), bo trzeba odbudowywać kraj po komunie. I potrzebne są wszystkie ręce. A ważnymi sprawami zajmą się ludzie światli, którzy wiedzą co robią.

Polacy swoje zrobili dobrze. Wbrew wszystkiemu. Polacy swoją robotę zrobili na medal.

W tym czasie światli i kompetentni „nowi Europejczycy” zrobili bilion złotych manka, stworzyli milion biurewskich stanowisk dojenia podatnika, szykanowania go i utrudniania mu życia, rozkradli majątek wspólny, zniszczyli przemysł, służbę zdrowia, system emerytalny i opletli obywateli siecią totalitarnego prawa, które umożliwia, lege artis, traktowanie obywatela jak szmaty, którą można podeptać i cisnąć nią do kubła z brudną, śmierdzącą breją.

Dlatego jak tym razem pierdolnie, to nie będzie przebacz.

Nie będzie grubej kreski.”

Zdrowy ogląd rzeczywistości III RP ?

Ja mam swoje zdanie na ten temat. Podzielisz się swoim ?

http://www.nicek.info/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Otóż to , Nicek , "śmiał" mieć własne zdanie , a że radykalnie odmienne od oficjalnie miłościwie nam panującej "poprawności politycznej" , to tym gorzej dla Niego. Takim to sposobem trafił na "listę" wrogów obecnego systemu promowania "dobrobytu i miłości" ...

Na koniec tedy dopowiem , od siebie. Sam bym pewnie tego lepiej (niźli sam Artur M. Nicpoń) nie wyartykułował i wali mnie to , co o Nim myślą tacy tam z "czerskiej" czy "wiertniczej".Jest wielu piszących prawdę o naszych czasach , podobnie jak i Oni - nie bujmy się nazywać rzeczy po imieniu. Skór--syństwo to skór--syństwo , złodziej pozostanie na zawsze złodziejem, bandyta natomiast , żeby oblekł się w nie wiem jakie wyszukane kreacje "armanie'go" , czy też otoczył się murem "dyplomów" najwyższych uczelni krajowych jak i zagranicznych , pozostanie na zawsze tylko - bandytą. Te oczywiste prawdy nie mogą ni jak przedrzeć się przez "zasieki" postawione przez "stróżów " naszej rzeczywistości" .

By zatem owe "zasługi" obecnej ekipie nie poszły w zapomnienie , przypominajmy im o tym przy każdej nadarzającej się okazji , i to jak najczęściej.Okazuje się , że sam tekst powyższego utworu , może posłużyć także za znakomitą odtrutkę na zakłamaną rzeczywistość III RP, czyli niejako współczesną definicję "Polityki Miłości". Niech słowa samej pieśni Bogusława Bierwiaczonka pt: "Szmaciarz" - zapadną (tym kanaliom) głęboko w "pamięć". I oby żyli po wieczne czasy - w hańbie!

Pewnego dnia , gdy słowa tej "prawdy" zaczną przekuwać się w czyn , dołączę także , tam gdzie jest i moje miejsce - w zwartym "szeregu" obrońców Naszej Ojczyzny.


"Andruch" / z Opola / http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz