18 mar 2010

Sprawa Helskiego ...to zbrodnia w majestacie prawa !

Dlaczego sprawa Helskiego została skazana na zapomnienie?

Dlaczego sprawa Stanisława Helskiego została skazana na zapomnienie i nie doczekała się wyjaśnienia, mimo iż stanowi precedens prawny, który podważył wszystkie gwarancje prawne wobec indywidualnej własności chłopskiej i który nadal wisi jak miecz Damoklesa nad każdym chłopskim gospodarstwem ?!

Gdy sprawy zaczęły wymykać się spod kontroli, bo Helski nieoczekiwanie bronił się we wszystkich sądach i wszystkich instancjach, na tyle sprawnie, że spowodował konieczność wyciszenia sprawy, objęto go amnestią dla przestępców politycznych. Żadne organa państwowe nie odpowiedziały na wezwanie. Można rzec wręcz, że do dziś.
...............
Nikt przez te wszystkie lata z dawnych sojuszników politycznych, współdziałaczy związkowych i partyjnych, przecież posłów i senatorów, niejednokrotnie przez wiele kadencji, nawet nie zapytał w Sejmie: co to się właściwie stało w tej Kobylej Głowie i jak to było możliwe?

całość : http://blogmedia24.pl/node/26272#comment-78975


Wcześniejsze materiały :

http://blogmedia24.pl/node/25976
http://blogmedia24.pl/node/25940

http://blogmedia24.pl/node/25899
http://blogmedia24.pl/node/25728
http://blogmedia24.pl/node/25550
http://blogmedia24.pl/node/25515
http://blogmedia24.pl/node/25484
http://blogmedia24.pl/node/25363


Pozwoliłem sobie tu w tym krótkim fragmencie zaapelować do sumień ludzi uczciwych i prawych , którzy są w stanie w jakiś sposób dopomóc Państwu Helskim w słusznym moim zdaniem dopominaniu się o zadośćuczynienie za oszustwo jakiego dopuścili się wszelkiej maści urzędnicy w ówczesnym PRL-u , na broniącym swych praw do własności polskim Chłopie ..

A jak się okazuje wybieg w postaci amnestii był istnym majstersztykiem prawniczym , który to raz na zawsze zwalniał z winy ewidentnych przestępców zamykając tym samym drogę w dochodzeniu sprawiedliwości poprzez choćby wniesienia o kasację wyroku ..

Ów poszkodowany bezpośrednio rolnik już nie żyje ale w sprawie występuje tu jego syn i wnuczka Zuzanna , która bardzo dzielnie broni honoru Rodziny na portalu Blogmedia24. Myślę że czas najwyższy bu i Tu to draństwo ujrzało światło dzienne i zostało tym samym odpowiednio potraktowane .

Najwyższy już czas by szeroka opinia społeczna powyciągała tych do tej pory kryjących się za tamtym systemem oprychów zwykłych malwersantów i kanciarzy, jakich ów system wygenerował bez liku..

Pokażmy zatem że i u nas Pani Zuzanna Helska wraz ze swym Ojcem znajdą zrozumienie i wsparcie w odzyskaniu prawa do potraktowania ich przez obecne organa państwowe , tak jak to powinno odbywać się w każdym cywilizowanym kraju..

Powinni mieć prawo do oczyszczenia swojego imienia z nieuzasadnionych oskarżeń a także zadośćuczynienia za wyrządzone im zło ..

Nie ukrywam że liczę na odzew i wsparcie, nie chowajmy zatem głów w piasek a pomóżmy ..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz