5 lip 2010

Na cześć prezydenta "Marii" ...

Znalezione na "bloggowisku" :

"gaja, 5 lipiec, 2010 - 14:25"

Rano gdy juz sie dowiedzialam ze hrabia maria jest prezydentem odsluchalam hymnu "Sun of Jamajka"a nastepnie przejrzalam prasowke, po czym spojrzalam na jednej ze stron na komentaze ...i szczerze mowiac powalil mnie bukiet milosci pod adresem Marty Kaczynskiej..."Marta ty suko! doczekalas sie! czas najwyzszy bys wypier...a z palacu...ciezko bedzie co?" itp.epitety...

na poczatku nie zorientowalam sie ze chodzi o Kaczynska...ale potem... odechcialo mi sie czytac reszty...to nie byl portal gulaszu wieprzowego...a jednak znalazlo sie paru straznikow pokoju i milosci...za co tej dziewczynie sie tak obrywa??? za milczenie? jak to mozliwe ze nie banuja takich ordynarnych wpisow? czyzby zaczelo sie juz to nowe lepsze jutro?...
Palikot: głupota, pycha i ego Lecha Kaczyńskiego doprowadziły do tragedii
2010-07-05 12:56– To Lech Kaczyński ponosi odpowiedzialność moralną za śmierć ludzi w smoleńskiej katastrofie – mówi Janusz Palikot. Szef lubelskiej PO uważa, że zmarły prezydent ma "krew na ręku" i to „głupota, bezmyślność, pycha i ego Lecha Kaczyńskiego doprowadziły do tragedii”.

Jego komentarz spotkał się z natychmiastową reakcją na niepoprawni.pl w osobie "Łażacego Łazarza" , który to ni mniej ni więcej tak oto ripostował :

Palikot, Ty kanalio !!!

/cyt: Ł.Ł /

- Jakąż trzeba być kanalią by coś takiego powiedzieć? Jakim dnem moralnym i renegatem by zrobic to z pozycji Wiceszefa Partii Rządzącej i Przyjaciela Prezydenta Elekta Bronisława Komorowskiego w stosunku do Szefa Partii Opozycyjnej, Kandydata w Wyborach na Prezydenta RP i brata zabitego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego?

Palikot TY sukinsynie, zapytajmy otwarcie: skąd ta agresja, to skurwysyństwo? Kto Ci kazał i jakich zdrajców oraz morderców chronisz? Zachowujesz się jak forpoczta i rzecznik Smoleńskiego KATA.

Bo jeśli ktos miał do tej pory wątpliwości, czy była to katastrofa czy zbrodnia to powinny one prysnąć, po takim ubeckim zachowaniu Janusza Palikota, Szefa PO na Lubelszczyźnie i jednego z 3 najwyższych, prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej.

Takich działań się nie podejmuje bez powodu, nawet jeśli jest się chamem z doktoratem.

To jest też zapowiedź jakie budowanie zgody nas czeka z Małym Preziem Komorowskim, Dużym Preziem Tuskiem i PodPreziem Palikotem.Polacy, cóżeście uczynili?!! :-(((

/kon.cyt./Chciało by się rzec , droga internautko i wy wszyscy "milusińscy " wyborcy prezydenta "marii" ..


Już za chwileczkę , już za momencik ...
Witajcie w Raju !!!!

" Polska koronowana "


Genialny plan Donalda Tuska
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Foto: Galeria Yaroka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz