21 cze 2010

Polityka "miłości" - Stefan Niesiołowski o G.Napieralskim

Lider Platformy Obywatelskiej - Stefan Niesiołowski - przesłanie do polskiego "Zapatero"(G.Napieralskiego)

http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWAA oto kilkanaście z komentarzy jakie zamieścili internauci pod filmem ..

"Z kłamcą nie będę gadał, ale rękę mu mogę podać..." hahaha. Panie profesorze od robaczków, Pan żeś jest chyba podwójnie rehabilitowany pod mikroskopem.
Nie pamięta Pan? już "Nocnej zmiany" jak żeście z lewakami, komuchami i ludowcami współpracowali jak bracia.

PO największa chorągiewka na scenie politycznej. Najbardziej fałszywa partia. Nigdy nie mają własnego zdania, zawsze sugerują się sondażami. Niesiołowski i Palikot największe chamy w polityce czy? PiS i SLD mają takie gnidy w swoich szeregach? Nie, nikt nie przekracza pewnej granicy, ale PO ma na to wyjebane!

Jako kontrapunkt daj jako język miłości Kaczyńskiego z jego rydzolami. Niesiołowski to harcownik i sangwinik. Naobraża ale nie obraża się. Przeprasza jak przegnie. Kaczyński chowa urazę i nienawidzi. Liderzy? PO, Tusk, Komorowski, w przeciwieństwie do Kaczyńskiego są zrównoważeni emocjonalnie i nigdy nie obrazili w taki sposób w jaki robił szef PiS. PO walczy z SLD politycznie ale nigdy w przeciwieństwie do PiS nie chciało demokratycznej partii delegalizować. Lewica o tym pamięta.

mlody jestes, to i glupi. Ale z drugiej strony... jesli nie bedziesz palil papierosow, pil zimnego lecha i jaral marychy, to moze pozyjesz dostatecznie dlugo, by sie do(sz)czekac. W kazdym razie normalnej, zdrowej, rozwojowej polityki i

Lubie tego goscia - gada do rzeczy, jest szczery (czasem troche zbyt szczery), jest cholernie madry i za to go cenie. Na szczescie? nie tylko ja. Platforma gora!

Znakomite. Miodzio. Publikujcie dalej jak najwięcej podobnych w tonie wypowiedzi tego pana, uważającego się - o zgrozo - za katolika (Matko Święta, do czego to doszło!!!). Pana, który jest przecież czołowym politykiem pewnej Partii Miłości, co zawsze z pewną? kulturą podkreśla swoimi licznymi wypowiedziami.

Jeśli chcesz szczerego? kandydata, który zawsze mówi jasno, to polecam:http://www.youtube.com/watch?v=xTVf6zeVZd8&playnext_from=TL&videos=AKOpPyKDXpQ
ewentualnie bardziej dosadnie: http://www.youtube.com/watch?v=8VZZlWdgZ6M&playnext_from=TL&videos=HGhzo5n8tRo

Ja tylko czekam i po cichu liczę że PiS z SLD się dogada i będą robić normalną politykę. Politykę dla ludzi,? a nie dla swoich interesów.

I w tym rzecz PO - partia dla bogaczy. Jestem za Kaczyńskim. Nie spędzam dużo czasu przed TV, ale nie słyszałem nic konkretnego z ust Komorowskiego - w przeciwieństwie Kaczyński ma plan i mówi jasno. Nie ufam PO na tyle, żeby mogła mieć możliwość rządzenia w ukryciu.? Czy myślicie, że wychodzili by otwarcie do ludzi w pewnych sprawach, czy załatwiali po cichu, żeby nie psuć sobie reputacji? Z Kaczyńskim, mimo pewnych wad wszystko będzie jaśniejsze, on nie będzie pachołkiem Tuska

Ciekawe - albo wicepremier albo wicemarszalek?
Ma Pan godnosc , Panie Napieralski, czy walka o? stolek wicepremiera przyjmie wszystko? Gratuluję Panu i SLD takiego miłego i sympatycznego przyszłego koalicjanta

A Niesiołowski teraz będzie prosił Napieralskiego? o głosy dla Broniarza. Obłuda. Niech teraz Niesioł spojrzy w lustro.

Jest ich tam o wiele więcej .. zapraszam zatem do źródła ..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz