13 cze 2010

Sondaż wyborczy 2011Telefon: dryń dryń

- tu sondaż opinii publicznej, czy mogę Panu zdać kilka pytań?

- Proszę pytać.

- Na kogo Pan będzie głosował?

- Na PiS
- Niestety, PiS już wyczerpał limit, do wyboru jest PO i SLD.
- Ale ja chcę na PiS.
- PiS jest odpowiedzią niepoprawną, przecież tłumaczymy wyraźnie. Proszę wybrać pomiędzy PO a SLD.
- Upieram się przy PiS.
- To nie pan robi sondaż tylko my. Zgodził się Pan na sondaż więc proszę działać zgodnie z naszym regulaminem. Na którą partię Pan zagłosuje, na PO czy SLD?- Wal się!

- Szanowny Panie, odpowiedź niepoprawna. Jeżeli Pan nie udzieli poprawnej odpowiedzi lub przerwie Pan badanie, będziemy zmuszeni obciążyć Pana kosztami rozmowy telefonicznej oraz zmarnowanego badania. W tej chwili jest 720 zł. a licznik bije.
- Co to jest do cholery?! To nie ja do was dzwonię tylko wy do mnie! Dzwonicie na własny koszt!
- Godząc się na ankietę przystał Pan na zasady naszego Regulaminu, który stanowi, że koszty nieudanej ankiety z winy respondenta ponosi respondent. Zgodnie ze spec-ustawą wyborczą wina respondenta to: przerwanie zeznań poprzez rozłącznie się lub poprzez odpowiedź nieregulaminową.
- Zeznań?
- Rozmowa niniejsza jest nagrywana i zgodnie ze spec-ustawą wyborczą może stanowić dowód sądowy w sprawie złamania zasad demokratycznie właściwych wyborów poprzez głosowanie sprzeczne z odpowiedzią udzieloną ankieterowi. Proszę powiedzieć na kogo będzie Pan głosował, na PO czy SLD?
- Yyy... a jest UPR?
- Proszę poczekać, sprawdzę... o jest, jeden. Przepraszam, nie zauważyłem, zazwyczaj UPRa w ogóle nie podają nam w zleceniu.
- To zagłosuję na UPR.

- Bardzo dobrze, dziękuję. Proszę odpowiedzieć jeszcze na pytanie zamykające badania: jak bardzo podobały się panu rządy koalicji PO-PSL?
- W skali?
- Od 8 do 10.
- A 1 nie ma?
- Niestety punkty 1-7 są od początku nieczynne. Pytanie jest: "jak bardzo podobały się..."
- Proszę sprawdzić jeszcze raz, może też jest jeden 1.

- Nie ma!

- A na końcu listy?
- Niestety... Może będzie następnym razem. Na przykład, gdy powtórzą wybory ze względu na ich rażącą niezgodność z sondażem. To teoretycznie może się zdarzyć.

- To ja rezygnuję.
- PROSZĘ PANA!!! Zgodnie z regulaminem...
- Dobra dobra... Osiem, ty głupi chuju!
- Wulgaryzmów nasz system nie przewiduje. W celu zakończenia ankiety zgodnie z regulaminem proszę o powiedzenie czegoś miłego...

- Zgoda Buduje.. kur!

- Zgoda Buduje. Dobranoc


źródło : www.antydziad.salon24.pl

1 komentarz: