17 paź 2010

Nie zwycięży chora siła agnostycka ...

Jeszcze Polska nie przegrana od Szczecina do Rzeszowa...

śpiewa Leszek Czajkowski


Zapis przebiegu marszu pamięci, który odbył się 10 października 2010 roku w Warszawie. Pod Pałac Namiestnikowski przeszło kilka tysięcy demonstrantów. Uczestnicy marszu domagali się całej prawdy na temat katastrofy samolotu rządowego pod Smoleńskiem oraz upamiętnienia na Krakowskim Przedmieściu 96 ofiar tej niewyjaśnionej katastrofy." Musimy się na nowo policzyć ... "

Anna Walentynowicz
29-03-2008


To rzeczywiście fakt z jakim nie mieliśmy dotąd jako Naród właściwie do czynienia ...Kiedyś było wiadomo kto są ci "oni" i czego można się było po tamtej czerwonej hołocie spodziewać ..

Dziś natomiast to "coś" co okupuje ławy parlamentarne w większości jest czymś czego nie można z żaden sposób opisać . Niby "nasi" a jednak czuje się obcość i wręcz wrogość nawet lodowaty podmuch w naszym , czyli tej reszty społeczeństwa zwanej Polską zaściankowo - moherową - kierunku ..

Niektórzy z którymi miałem sposobność rozmawiać na ten temat byli wręcz zszokowani całą tą sytuacją ..

Począwszy od dziwnej "unii" ( mam na myśli sytuację lokalną na Śląsku Opolskim , tam gdzie na co dzień żyję i mieszkam)- zawiązanej na czas wyborów prezydenckich pomiędzy Mniejszością Niemiecką a rządem RP w osobie Bogdana Zdrojewskiego czego konsekwencją było z jednej strony oczywiście bezwarunkowe poparcie owego elektoratu M.N na rzecz marszałka Komorowskiego z drugiej strony natomiast uczyniono łaskawy gest w postaci przychylenia się Min.Administracji w osobie właśnie min.Zdrojewskiego na rzecz rozszerzenia obszaru o kolejną gminę tym razem Dobrzeń Wlk. na którym to kontynuuje się dalsze "zaśmiecanie" tablic informacyjnych z nazwami miejscowości , niemieckojęzycznymi znakami ..

W dodatku te "nowe" nazwy brzmią dziwnie i wręcz karykaturalnie.. Zupełnie jakby na siłę ktoś chciał Polakom zagrać na nosie ...

Tak naprawdę kiedyś już o tym pisałem że Ci prawdziwi Ślązacy z dziada pradziada mają to po prostu jak to kiedyś któryś z nich się wyraził - w "życi" (czyli w dupie)...

"Wróble ćwierkają" że gra idzie tu o korzyści , jakie czerpią ze strony rządu niemieckiego owe mniejszościowe organizacje takie jak Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim (TSKN) , Deutscher Freundschaftskreis (DFK), bądź Ruch na rzecz Autonomii Śląska - "RAŚ"...

Nikt nie broni "im" mieć odrębnej kultury i jej kultywować..W żadnym wypadku wręcz przeciwnie powinno nas wszystkich owo "zjawisko" tylko wzbogacić ...Tylko czy przypadek z ostatnich wyborów prezydenckich może być takim pozytywnym przykładem przejawu owej "wielokulturowości"..śmiem twierdzić że nie.

Wygląda mi to raczej na to że pod naszym bokiem a właściwie na naszym podwórku karmimy pasożyta , który miast podzięki za dobre traktowanie kąsa nas po rękach i czeka na sposobność by się usamodzielnić bądź przyłączyć do zupełnie innej kultury niźli Słowiańszczyzna .

To co się obecnie dzieje i tu na Śląsku Opolskim a i w reszcie kraju również , przypomina nieźle zorganizowaną na skalę ogólnopolską kampanię przeciw , ogólnie rzecz ujmując kulturze promocji życia jakiej wielkim orędownikiem był nasz śp.papież JPII ..

Z pewnością ci którzy obecnie władają naszą Ojczyzną nie wiele mają wspólnego z tym w co wierzył i czego nauczał nasz wielki rodak wybrany na "Stolicę Piotrową" ..Powyższy film to już kolejny , który dowodzi temu że tak naprawdę rozpoczęła się wielka batalia czyli krucjata przeciw krzyżowi i u nas w Polsce..

Lewica która w większości opanowała parlament i struktury Unii Europejskiej doszła do przekonania że czas najwyższy nadszedł by uderzyć z całą mocą używając do tego celu rodzimych "narzędzi" w postaci działaczy PO będących u steru państwa polskiego wspieranych przez lewaków zwanych "zapaterowską" lewicą jak i przez diabła w ludzkiej skórze jakim niewątpliwie jest sam Palikot z jego nowym ruchem wyraźnie skierowanym przeciw katolickiej części naszego narodu.

Wierzyć mi się nie chce że nie widzą tego hierarchowie kościoła w Polsce . czas nagli by skonsolidować siły i również z całą mocą na jaką nas stać utworzyć ruch oddolny coś na wzór "Tea Party" zdolny przeciwstawić się nie tylko tej dziczy atakującej na co dzień modlących się przed "Pałacem namiestnikowskim" ...ale i zdolnym pogonić do wszystkich diabłów całą tą obecną ekipę , począwszy od namiestników wojewódzkich takich jak obecny prezydent m.s.W-wy H.G.W , a skończywszy na zmianie obecnego lokatora "Pałacu Namiestnikowskiego" .

Miejmy zatem odwagę cywilną wyrażając swoje niezadowolenie poprzez bojkot oficjalnych informacji pochodzących z przekazów prasowych bądź emitowanych w TV przez takie koncerny jak ITI czy Agora ..

Stosujmy powszechny ostracyzm tych kłamliwych stacji i wydawnictw ..nie pozwólmy sobą dłużej manipulować...i jednoczmy się .

Nie na darmo pani Ania Walentynowicz wzywała jeszcze za życia byśmy się "od nowa policzyli" ..

Zatem do dzieła !


http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz