19 paź 2010

Opolanie uczcili ofiarę mordu politycznego .

W Opolu również uczczono Ofiary mordu politycznego - efektu długotrwałej kampanii polityki "miłości".

W związku z dzisiejszymi tragicznymi wydarzeniami w łódzkim biurze Prawa i Sprawiedliwości , klub „Gazety Polskiej” w Opolu w porozumieniu z Prawem i Sprawiedliwością zorganizowały przed biurem PiS w Opolu wspólną akcję protestu przeciwko szeroko rozlewającej się zwłaszcza w mediach polityce nienawiści.

Podobnie jak to miało miejsce w wielu miejscach naszego kraju pod biurem Prawa i Sprawiedliwościw Opolu przy ul Krakowskiej 9 , o godz. 18-tej , zebrało się kilkanaście osób. Głos zabrali kolejno pani Violetta Porowska reprezentująca Prawo i Sprawiedliwość, głos zabrał też pan Eugeniusz Szmak nestor Klubu GP w Opolu po czym dały słyszeć się i inne wypowiedzi nawiązujące do dzisiejszych tragicznych wydarzeń jakie rozegrały się w biurze europosła Janusza Wojciechowskiego w Łodzi .

Następnie zapalone znicze złożono pod zewnętrzną tablicą informacyjną z logo biura Prawa i Sprawiedliwości w Opolu tym sposobem zebrani uczcili Ofiary owej polityki "miłości" a raczej nienawiści .

Zapis Video ze spotkania ..

/ bardzo przpraszam za jakość , zapis pochodzi z kamerki telefonu komórkowego ./W imieniu organizatorów tj. Prawa i Sprawiedliwości jak i Klubu Gazety Polskiej w Opolu składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom tego spotkania , za tak liczne przybycie i uczczenie tym samym ofiar tej dzisiejszej strasznej zbrodni , tego mordu politycznego dokonanego z nienawiści na osobie Marka Rosiaka .
Cześć Jego pamięci !

autor zdjęć : Paweł S
autor video : "Andruch"


http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz