10 lis 2010

Zwolennicy "szambiarza z Biłgoraja " z patycją u Bp.Czaji w Kurii Opolskiej .Piotr Lisiewicz red.Gazety Polskiej skutecznie zablokował wszelką inwencję szambiarza z Biłgoraja zwanego też Palikotem ..

„O JEDNO SZAMBO ZA DALEKO”

Grzegorz Broński, Niezależna.pl, 09-11-2010 21:41
Happening Akcji Alternatywnej „Naszość” i Stowarzyszenia „Lepszy Świat” przywitał Janusza Palikota, który pojawił się w Poznaniu. Polityk z Lublina nie odważył się wyjść i porozmawiać z przeciwnikami.
całość : ">źródło
- - - - - - - - - - - - - - - - -

A przy okazji coś z naszego Opolskiego podwórza.

U nas w Opolu ten szambiarz czy raczej jego zwolennicy mieli czelność składać "propozycję - petycję" w miejscowej Kurii biskupiej.


/Pan W.Ukleja - z lewej/

materiał z NTO Zwolennicy Janusza Palikota przyszli pod kurię w Opolu

Jak to w Opolu więcej gapiów niźli porządnego człowieka .
Jako jedyny nasz znajomy pan Wiesław Ukleja zareagował na tą prowokację zagradzając mu dostęp do drzwi wejściowych .
Co też odbiło się szerokim echem nazajutrz w postaci stosownych wpisów "czytelniczki" Nowej Trybuny Opolskiej zbulwersowanej taką postawą ..A fe panie Wiesławie jesteś pan niereformowanym uwstecznionym moherowym "burakiem" ...
można by dodać w ślad za ta "czytelniczką" ..

W rzeczywistości jest to człowiek prawego charakteru i niezachwianej wiary w Polskę i polskość , wierze opartej na zupełnie innych podstawach etycznych i moralnych niźli jego adwersarz mam na myśli oczywiście tego "małpoluda" z Biłgoraja i jemu podobnie wyzwolonych z wszelkim ram etycznych lewaków . Jest oczywistym że pan Wiesław to osoba wręcz z drugiego przeciwnego bieguna , czerpiąca natchnienie i inspiracje życiowe wręcz wzorująca się na starej polskiej tradycji , nie mającej nic wspólnego z ideami głoszonymi przez ludzi pokroju tego śmiecia z Biłgoraja ..

Mam nadzieję że kolejna wizyta tego szambiarza będzie już stosownie do sytuacji przygotowanym "spektaklem" o którym długo nie zapomni...

Pan Wiesiek Ukleja kandyduje do rady Miasta Opola z ramienia Prawa i Sprawiedliwości ..sam nie będąc jej członkiem . Życzę mu z całego serca wygranej tury ..

http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz