1 sty 2012

Idź precz ..a kysz !!!

Paskudo ...Węgrzy już zaczęli porządkować podwórko ..

Rządząca Węgrami partia Viktora Orbana zatwierdziła poprawkę do konstytucji uznającą opozycyjną Węgierską Partię Socjalistyczną(MSZP) za "organizację przestępczą", która ponosi pełną odpowiedzialność za "zbrodnie reżimu komunistycznego w tym kraju". Poprawka wejdzie w życie 1 stycznia 2012 roku – informuje interia.pl

Wedle zapisu Węgierska Partia Socjalistyczna jest "spadkobierczynią zbrodniczego reżimu komunistycznego".

"Ustrój państwowy nie może zostać oparty na zbrodniach reżimu komunistycznego" a "organizacja przestępcza powinna ponieść odpowiedzialność za eliminację demokratycznej opozycji i eksterminację narodu węgierskiego"
- precyzuje poprawka do konstytucji.

Podczas głosowania deputowani opozycji opuścili salę posiedzeń – podaje interia.pl

http://fakty.interia.pl/swiat/news/partia-viktora-orbana-doprowadzila-do-oficjalnego-uznania,1740877,4

-------------------------------------------------------
Niemieckie media zaś ostrzegają przed zagrożeniem.

"Prawica w Polsce jest coraz groźniejsza"

źródło : onet.wiadomości

Przed rosnącym zagrożeniem ze strony skrajnej prawicy w Polsce ostrzega berliński dziennik "Der Tagesspiegel". Gazeta przypomina między innymi o niedawnym zbeszczeszczeniu pomnika w Jedwabnem.

Der "Tagessspiegel" podkreśla, że antysemicki incydent w Jedwabnem to nie wyjątek. W ostatnich miesiącach na Podlasiu podpalono też budynek Centrum Muzułmańskiego w Białymstoku, zdewastowano synagogę w Orli, a w Puńsku zniszczono dwujęzyczne polsko-litewskie tablice informacyjne. W większości przypadków policji nie udało się ująć sprawców.

Gazeta ocenia, że polska skrajna prawica z roku na rok jest coraz silniejsza. Ma o to tym świadczyć choćby rekordowo wysoka liczba uczestników Marszu Niepodległości, który odbył się w Warszawie 11 listopada.

"Der Tagesspiegel" wspomina też o związkach niektórych skrajnie prawicowych organizacji z partiami politycznymi, między innymi z PiS-em. Zdaniem gazety było to widoczne przed ostatnimi wyborami, gdy politycy PiS-u bronili stadionowych chuliganów.

--------------------------------------------------------
To tylko niewielki fragment tego czym nas zalewa oficjalna propaganda wspierana internacjonalistyczną bratnią pomocą "towarzyszy po piórze" .

Wobec powyższego , czego by należało życzyć nam Obywatelom umęczonej Polski , zniewolonym przez innych Obywateli tejże Polski mających wg ich własnego mniemania gotową receptę na uzdrowienie - wszelkich POlskich bolączek..

Może tylko tego by ci "wspaniali" orędownicy tego rodzaju POstępu odeszli w niebyt , by na zawsze przepadli...

Im szybciej tak się stanie tym lepiej !

Zatem ...Idź precz ..

Paskudo ... ... a kysz !!!


"Andruch" / z Opola /
http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz