31 sty 2012

"Takie będą Rzeczypospolite jakie jej młodzieży chowanie "

Przestrzega nas wielki orędownik polskości - "Jan Zamoyski".

W swojej notce pt: "BLOKADA STRONY NIEPOPRAWNI W SZKOŁACH NA SZKOLNYCH KOMPUTERACH" , bloger "Mix" informuje że w bliżej nieokreślonym miejscu w Polsce , jakimś średniej wielkości miasteczku doszło do zablokowania przez administrację serwera szkolnego, strony http://niepoprawni.pl ...

Kto to zlecił i dlaczego tekst tego nie wyjaśnia. Idąc za tym przykładem przypominam sobie pewne zdarzenie z mojego rodzimego podwórka , Opola.

Tuż przed ostatnimi wyborami prezydenckimi 2011 roku , w Opolu , miało miejsce takie oto zdarzenie. http://niepoprawni.pl/blog/783/wychowawca-mlodziezy-wie-najlepiej.
Oczywiście obie te przywołane przeze mnie sytuacje mogły być
wywołane zupełnie innymi przyczynami , co nie oznacza że nie mogły mieć podobnego podłoża z zastosowaniem - prewencyjnie oczywiście - narzędzi z zakresu "inżynierii społecznej".

Zatem , czy nie zauważacie Państwo , w materiale przeze mnie przywołanym (link powyżej) , że dzieją się tam rzeczy co najmniej niepokojące z uwagi właśnie na fakt fałszowania w dodatku z premedytacją , przekazu bardzo ważnych informacji i to gdzie - w szkole ! (sic!). To zaś wpływa z pewnością na takie a nie inne postrzeganie rzeczywistości przez grono młodych słuchaczy uczęszczających do tej szkoły. W następstwie czego , tak "uformowani" ruszają na podbój tego świata. Lennin i jego ideologia formowania społeczeństw odnosi triumfy tym razem zza grobu. A wszystko to dzieje się tu i teraz w XXI wieku. Trudno się dziwić że tak trudno tą "lewacką zarazę" wytępić z naszej rzeczywistości. Opór materii jest niesamowity.

Dla niektórych to "pryszcz" jak ujął to pewien anonimowy adwersarz , dla innych znowuż to bezczelna manipulacja na młodych , nieukształtowanych w pełni ludziach i to ze strony tych , którym to z natury rzeczy powinno się ufać. Należałoby to jednoznacznie zakwalifikować jako dyskwalifikację etyczno-moralną etosu nauczyciela. Ohyda jednym słowem .

Wracając zaś do głównego wątku warto by było na miejscu zorientować się co było bezpośrednią przyczyną takiej a nie innej reakcji administratora serwera szkolnego . Kto zablokował ową stronę i w jakim celu . W moim przypadku pofatygowałem się osobiście w tamto miejsce czyli do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu i uzyskałem choć pośrednio ale informacje z samego źródła. Sprawę tej ohydnej manipulacji próbował także wyjaśnić , po mojej interwencji , ówczesny radny miasta Opola a obecny poseł na sejm RP Patryk Jaki..

Jestem o tym głęboko przekonany że udało mi się zaczepić jedynie o czubek góry lodowej..Rzeczywistość jest jeszcze bardziej mroczna. Wszyscy przecież możemy to na co dzień zaobserwować po reakcjach owych "młodych gniewnych" w kontekście ważnych spraw dziejących się wokół nas. Owych młodych ludzi w swej znakomitej większości zaprogramowanych i "kształconych" podle tylko tej jednej opcji postrzegania świata , którego kierunek rozwoju wyznacza ewolucja darwinowska. By wyjść z tego piekła nihilizmu należałoby dokonać radykalnych zmian w aspekcie całego szkolnictwa począwszy od klas"0" a na szkołach wyższych skończywszy..

Kto tym się zajmie i kiedy ?

To bardzo dobre pytanie , sam chciałbym poznać na nie odpowiedź.

A tu coś dla myślących i analizujących samodzielnie ..


Nawet sam Rychard Dawkins nie potrafi tego obalić ..

pozdrawiam


"Andruch" /Klub GP w Opolu /
http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz