10 sty 2012

Zwróćcie nam prawa do samostanowienia Narodu polskiego .

Obudź się wreszcie ogłupiony do granic absurdu polski lemingu


Masa faktów , kilometry półek z aktami , jednoznacznie brzmiące oskarżenia i te nie do obalenia argumenty . Ta goła , szczera aż do bólu prawda o łotrostwie ekip rządzących polską począwszy od samej góry z osobą namiestnika na czele po premiera polskiego rządu i jego ekipę.

Patrz : Afery PO

Sam się zastanawiam czy abym nie zwariował i czy w ogóle taki wariant gdziekolwiek w świecie cywilizowanym zaistniał. Polskiego bagna już nie sposób obronić przedstawiając byle gdakanie "zdradka" czy innego oficjela. Oni to wiedzą i jak widać zaczynają się chaotyczne ruchy różnych person na niższych póki co szczeblach decyzyjnych ..

Wystarczy by wyłamał się choć jeden z nich a lawina która ruszy zmieść może z horyzontu cały ten ugłaskany burdel ..

/AFP     Socjaliści węgierscy pod wodzą Gyurcsanya przed wyborami 2010 roku byli więcej niż pewni swego zwycięstwa...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Niestety wbrew ich oczekiwaniom Naród podjął inną decyzje. Jak wiemy prawicowy Fidesz przejął 70% miejsc w parlamencie co pozwoliło uzyskać bezwzględną większość podczas głosowań. Obrano lidera Fides'u - Victora Orbana na szefa nowo powstałego prawicowego rządu ...

Jutro tj 11 stycznia minie dokładnie 21 miesięcy od tamtych pamiętnych wyborów w 2010 roku..

/foto/ Węgry wkroczyły na drogę głębokich reform . Reform , które jak widać to po alarmujących komentarzach napływających niemalże ze wszystkich państw unijnych burzą zdecydowanie obraz dotychczasowej sielanki unijnej. Chmara urzędasów z Brukselą na czele poczuła niepokój . Złowrogi pomruk wiatru historii przy sprzyjających warunkach może dokonać prawdziwego oczyszczenia starych skostniałych struktur dzisiejszej Unii "Jewrejskiej" z dotychczasowych wpływów wszelkiej maści lewactwa czy innej naleciałości.

Ten wrzód który doskwiera społeczności Unijnej należy przeciąć by jak najszybciej rozpocząć prawdziwe zmiany idące w kierunku przywrócenia faktycznej władzy lokalnym parlamentom i przywróceniu nadrzędności konstytucjom narodowym nad Traktatem z Lizbony. Dla wielu zrzeszonych w obecnej Unii Europejskiej państw sam traktat okazał się zbyt sztywnym gorsetem wręcz hamulcem rozwoju i postępu. Nie może być tak że państwo zrzeszone na dobrowolnych zasadach traci rzeczywistą samorządność a tym samym i podmiotowość w takich dziedzinach jak ustawodawstwo ,finanse , gospodarka wewnętrzna , handel zagraniczny , energetyka w tym paliwa i gaz , transport krajowy , porządek wewnętrzny czy obronność czyli dziedzin mających bezpośredni wpływ na być albo nie być niezależnym podmiotem względem Komisji Europejskiej. Z czasem okazało się że nasza podmiotowość jest w co najmniej 70 % zależy od zapisów nieszczęsnego TL zwanego inaczej Europejską Konstytucją..

Czy o taką wolność Wam wszystkim chodziło ?

fot. Reuters    Jak widać Węgrzy dali jednoznaczną odpowiedź całej tej lewackiej przeżartej korupcją Brukseli . Zrobili to jak najbardziej legalnymi metodami poprzez odrzucenie w demokratycznym głosowaniu dotychczasowego skostniałego układu politycznego w tym rządu i premiera z frakcji socjalistycznej. Wybrali swoją własną drogę , mam i ja taką nadzieję że doprowadzony do skraju rozpaczy nasz naród uczyni podobnie i drogą jak najbardziej ewolucyjna poczyni konieczne zmiany na polskiej scenie politycznej, zwracając tym samym i nam wszystkim przed laty wywalczone i okupione rzeką krwi polskiej prawa do samostanowienia Narodu jako niezależnego podmiotu politycznego pośród wielu narodów tak Europy jak i świata ...

   Jeszcze Polska nie zginęła
                         * * *
  / Isten, a'ldd meg a magyart /
                   
         / Boże zbaw Węgrów /

Inne źródła:
1 - http://niepoprawni.pl/blog/2145/owsiakowa-hucpa-z-eskorta-f-16-prezydent-zginal-jak-pies-pod-plotem
2 - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,9467182.html?i=2
3 - http://fakty.interia.pl/swiat/news/orbanowskie-wegry-dobieraja-sie-do-poprzedniego-premiera,1691309,4


"Andruch" /Klub GP w Opolu /
http://andruch.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz